Whatsapp
Vestel Beyaz Eşya Yetkili Servisi


VESTEL Kombi Yetkili Servisi

Günümüzde ihtiyacımız olan elektronik eşyalardan biride kombidir. Yeni icatlardan olan kombi günümüzde hızlı bir şekilde yol almış ve geliştirilmiştir. VESTEL bu konu hakkında çeşitlilik sağlıyor. Kombiler bacalı bacasız, çalışma şekli ve kapasitesi ve LPG ve doğalgaz bakımından farklılık gösteriyor.


Bu seçimleri yaparken de dikkatli olmamız gerekiyor çıkacak sorunlara karşıda çözüm üreten NTM Teknoloji size her konuda yardım garantisi veriyor. Sıcak su, ısı ve birçok konu hakkında hayatımızın içinde olan kombi sıkıntıların da NTM Teknoloji elinden geleni yapmaktadır. Kombi seçerken dikkatli olmamız gereken unsurlar oldukça fazladır. Yaptığımız seçimler hem cebimizi hem de sağlığımızı etkilemektedir bu dikkatle seçimimizi yapmalıyız.Kullanılan tüm ürünler bir yıl garantilidir.

NTM Teknoloji firmasına her zaman ve her yerde online olarak başvurabileceğiniz gibi ntmteknoloji.com adresinden de detaylı bilgi almanız mümkündür. Kombilerimiz ve servislerimizle ilgili yapılan bu yorumlara bu siteden de görebilirsiniz. Tercih edilmesinin sebeplerinden biride garanti süresinin uzun ve kapsamlı olmasıdır. Bursa VESTEL Kombi Servisi garanti kapsamı dışında olan her marka kombinizde size en uygun çözümler bulacaktır. Eğer kombinizde parça değişikliği olacaksa orijinal parçalar kullanılarak onarımı yapılmaktadır.


Satın aldığınız kombide çıkan sıkıntıların onarımı da önemlidir. VESTEL sadece ürün satışı yapmaz sonradan çıkacak sıkıntılarla ilgili VESTEL Kombi Servisi’ni de hizmetinize koyar. Bursa VESTEL Kombi Servisi ile hem ürün seçerken güvende olduğunuzun farkında olmanızı sağlayan bir firmadır. Sadece internet adresinden değil telefonla da küçük sıkıntılarınıza çözüm bulabileceğiniz gibi her yerde ve her zaman Bursa VESTEL Kombi Servisi size çözüm bularak yardımcı olacaktır. Bu çözümü de size ne uygun ve cebinize en uygun şekilde bulacaktır. Kombi cihazlarınıza yapılan bakım onarım çalışmalarında sizlere garantili hizmetler sunarız.

Servis Talebi